Lenka Martinec Nováková - Čichové vnímání ve spánku (ÚMKP, NUDZ 11.12.2018)

Просмотров: 739

 · Lenka Martinec Nováková - Čichové vnímání ve spánku (ÚMKP, NUDZ ) NUDZ Národní ústav duševního zdraví. Loading Unsubscribe from NUDZ Národní ústav duševního.
Čichové vnímání ve spánku: zvláštnosti a možnosti uplatnění ve výzkumu i klinické praxi. Těšíme se na Vás v Městské knihovně na Mariánském náměstí v Praze. Přednáší Mgr. Lenka Martinec Nováková.
Festival NA HLAVU: Cyril Höschl - Co je v našem chování vrozené vs. naučené? (NUDZ, ÚMKP ) - Duration: 1 hour, 29 minutes.
MARTINEC NOVÁKOVÁ, L., FIALOVÁ, J., HAVLÍČEK, [HOST]pment of children's olfactory abilities and odor awareness is not predicted by temperament: a longitudinal.
Lenka Martinec Nováková Čichové vnímání ve spánku: zvláštnosti a možnosti uplatnění ve výzkumu i klinické praxi | Zlatko Pastor Mozek a lidská sexualita | 4. Tomáš Páleníček Kanabis – náš problémový souputník aneb co o něm dnes vlastně všechno víme? | 8.
Přednášky se konají ve spolupráci s Nadací Taťány Kuchařové. Zlatá práce Projekt Zlatá práce je služba aktivně zprostředkovávající práci lidem ve věku 50+. Po úspěšné alokaci na pracovní pozici se zajímáme o spokojenost našeho člověka a zajišťujeme vzdělávání s pomocí partnerské společnosti.
Ústřední knihovna Cena 40,- Určené pro: seniory, dospělé. Krása pomoci. ODPOLEDNÍ RENDEZ-VOUS (NEJEN) PRO SENIORY.
Duševní onemocnění v poporodním období: specifika a farmakoterapie Část I: deprese, úzkostné poruchy, poruchy spánku a ADHD. Psychiatrie pro praxi. , 20 (1), ISSN
Po oficiálním zahájení zazněl koncert mladých českých umělců, zpěvačku a herečku Irenu Kristekovou doprovodil na klavír Zdeněk Dočekal. Toto hudební vystoupení vytvořilo neopakovatelnou atmosféru, která ve válkou zničeném Bagdádu byla naprosto výjimečným zábleskem normality a kultury.
Nejúspěšnější výkres
Популярные видео
Copyright © ww2-area.info

Хотите хорошо провести время за просмотром видео? На нашем видео портале вы найдете видеоролики на любой вкус,
смешные видео, видео о животных, видео трансляции и многое другое

admin@ww2-area.info - Почта для связи