4 Yaşındaki Halil Efe’nin Tek Hayali Dışarıda Yürüyüp, Koşmak

Просмотров: 12462

4 yaşındaki Halil Efe’nin tek hayali dışarıda yürüyüp, koşmak Antalya’da hayata gözlerini Serebral Palsi (SP) hastalığı ile açan ve 4 yıldır yürüme mücadelesi veren 4 yaşındaki Halil Efe Anılır yaşıtları gibi yürümek ve koşmak için sabırsızlanıyor.
4 yaşındaki Halil Efe'nin tek hayali dışarıda yürüyüp, koşmak Bir annenin çocuğunu yürütme mücadelesi Bir yandan evde el işi yapıyor, diğer yandan oğluna umut oluyorANTALYA.
4 yaşındaki Halil Efe’nin tek hayali dışarıda yürüyüp, koşmak 4 yaşındaki Halil Efe’nin tek hayali dışarıda yürüyüp, koşmak. 4 yaşındaki Halil Efe’nin tek hayali.
4 yaşındaki Halil Efe’nin tek hayali dışarıda yürüyüp, koşmak Bir annenin çocuğunu yürütme mücadelesi Bir yandan evde el işi yapıyor, diğer yandan oğluna umut oluyorANTALYA - Antalya’da hayata gözlerini Serebral Palsi hastalığı ile açan ve 4 yıldır yürüme mücadelesi veren 4 yaşındaki Halil.
Antalya'da hayata gözlerini Serebral Palsi (SP) hastalığı ile açan ve 4 yıldır yürüme mücadelesi veren 4 yaşındaki Halil Efe Anılır yaşıtları gibi yürümek ve koşmak için sabırsızlanıyor. Çocuğunun tedavi masrafları için evde el işi yapan anne Gülay Anılır'ın.
Antalya’da hayata gözlerini Serebral Palsi (SP) hastalığı ile açan ve 4 yıldır yürüme mücadelesi veren 4 yaşındaki Halil Efe Anılır yaşıtları gibi yürümek ve koşmak için sabırsızlanıyor. Çocuğunun tedavi masrafları için evde el işi yapan anne Gülay Anılır’ın hayattaki tek hayali ise çocuğunun yürüyüp.
4 yaşındaki Halil Efe'nin tek hayali dışarıda yürüyüp, koşmak. Antalya’da hayata gözlerini Serebral Palsi (SP) hastalığı ile açan ve 4 yıldır yürüme mücadelesi veren 4 yaşındaki Halil Efe Anılır yaşıtları gibi yürümek ve koşmak için sabırsızlanıyor. Çocuğunun tedavi masrafları için evde el i
Популярные видео
Copyright © ww2-area.info

Хотите хорошо провести время за просмотром видео? На нашем видео портале вы найдете видеоролики на любой вкус,
смешные видео, видео о животных, видео трансляции и многое другое

admin@ww2-area.info - Почта для связи